Pokoj K ubytování našich milých hostů nabízíme v prvním patře 1 dvoulůžkový, 2 třílůžkové,
1 čtyřlůžkový pokoj a v přízemí 4 lůžkové apartmá. Pokoje jsou důmyslně zakomponovány do střešního trámoví a jsou kompletně obloženy přírodním dřevem. Vkusné vybavení pokojů světlým nábytkem s barevnými potahy tvoří společně s dřevěným obložením útulný celek,
kde se každý náš host cítí dobře.

Koupelna, WC Součástí každého pokoje je koupelna vybavená umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou. Obložení koupelen je provedeno z bíle lakovaného dřeva a celý prostor koupelny s pečlivě vybraným vybavením působí velmi harmonicky.

Pro případ, že nechcete trávit večerní čas ve společenské místnosti, je pro Vás na každém pokoji připravena barevná televize s nabídkou českých i světových programů ze satelitních kanálů. Vytápění ekologickými elektrickými přímotopnými panely je příjemným řešením za podzimních plískanic a mrazivých zimních nocí.

Společenská místnost tvořící centrální prostor prvního patra . Je zde umístěna velká plazmová TV, minivěž ,DVD přehrávač.

Upozornění: na pokojích je zakázáno používat varné konve, spirálové ohřívače a ostatní vařiče. Na pokojích je zakázáno kouřit.